Antiterör Mantar Bariyer Sistemleri

0
128
Antiterör Mantar Bariyer

Antiterör Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar Bariyer Sistemleri günümüzde şehirlerde belli alanların araç trafiğine kısıtlanması için kullanılan emniyetli, kullanışlı ve estetik görünme sahip olan kontrol mekanizmalarıdır. Genellikle Özel Güvenlik bölgelerinde, konsolosluk binalarında, stratejik öneme sahip olan kamu binalarında sıklıkla kullanılırlar.

Son zamanlarda terör olaylarının artması ile birlikte emniyet binaları başta olmak üzere saldırı ihtimali olan tüm bölgelerde antiterör mantar bariyer sistemleri önem kazanmıştır. Yaklaşık on tonluk ağırlığa sahip olan ve saatte 50 km hızla gelen bir kamyonu çarpma anında olduğu yere sabitlerler. Antiterör mantar bariyerler çok güçlü çelik malzemelerden imal edilmekle birlikte son derece hızlı bir şekilde açılma özelliğine sahiptirler. Bir tehdit algılandığında mantar bariyerin kumandasına basmanızla birlikte saniyeler içerisinde sistem araç geçişini engelleyecek konuma gelir ve üst düzey güvenlik sağlar. Antiterör Mantar Bariyer Sistemleri özellikle bombalı araç eylemlerinin sıklaştığı bugünlerde kamu binaları başta olmak üzere pek çok stratejik alanda tercih edilmeye başlanmıştır.

Eğer siz de daha fazla güvenlik için Antiterör Mantar Bariyer Sistemleri kullanmak istiyorsanız sizler için işin uzmanlarına ulaştık, linkteki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER