Otomatik Kepenk Sistemleri

0
141

Otomatik Kepenk Sistemleri

Günümüzde pek çok mağazanın girişinde bulunan kepenkler yerini Otomatik Kepenk Sistemlerine terk etmeye başladı. Eskiden mağaza ya da dükkan sahipleri sabah erkenden iş yerlerine gelip manuel olarak kullanılan kepenklerini kaldırarak dükkanlarını açarlardı. Fakat gelişen teknolojinin otomasyona yansımaları sayesinde artık bu zahmetli ve gürültülü iş son derece sessiz ve zahmetsiz bir şekilde hallediliyor.

Otomatik Kepenk Sistemleri alüminyum yada çelik kepengin bir kepenk motoru sayesinde kaldırılıp indirilmesi şeklinde çalışmaktadır. Motor tipleri kepengin çeşidine genişliğine ve ağırlığına bağlı olarak değişmekte ve kepenk sisteminin açılıp kapanma sürelerine bağlı olarak seçilmektedir.

Otomatik Kepenk İçin Doğru Tercih

Mağazanızda yada dükkanınızda hala eski tip kepenk kullanıyorsanız Otomatik Kepenk Sistemleri konusunda sizlere profesyonel hizmet verecek olan Uzmandoor ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir. Firmanın iletişim sayfasında yetkililer ile görüşebilir ve sizin için en uygun otomatik kepenk çözümlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER